Lärare

silhouette-of-a-man-36181_640-280x280.png
Tobias-280x280.jpg
Mikael-Holmner-280x280.jpg

Terese Fredenwall

Musiklärare Allmän block, Songwriter

 

070-424 92 62
terese.fredenwall@mfhs.se

Tobias Helén

Lärare Elbas/Kontrabas, Ensemble & Musiklära, Körakademin

070-353 86 73
tobias.helen@mfhs.se

Mikael Holmner

Lärare Matematik & Natur

 

070-221 64 29
mikael.holmner@mfhs.se

Elin-S-280x280.jpg
Emil-S-280x280.jpg
Thomas-W-212x212-280x280.jpg

Elin Sydhage

Lärare Musiklinjen, Sång & Kör

070-660 33 30
elin.sydhage@mfhs.se

Emil Sydhage

Lärare Songwriter

070-279 06 53
emil.sydhage@mfhs.se

Thomas Wahlbom

Orgellärare 

Personlig tjänst: Skolchef

0661-654402

thomas.wahlbom@mfhs.se

Carina-Westberg-280x280.jpg

Carina Westberg

Lärare Svenska & Samhällskunskap

073-092 28 22
carina.westberg@mfhs.se