Lärare

Bilder-Hemsida-200x200px-034.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-036.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-028.jpg

Terese Fredenwall

Musiklärare Allmän block, Songwriter

 

070-424 92 62
terese.fredenwall@mfhs.se

Tobias Helén

Lärare Elbas/Kontrabas

Ensemble & Musiklära

070-353 86 73
tobias.helen@mfhs.se

Mikael Holmner

Lärare Matematik & Natur

 

070-221 64 29
mikael.holmner@mfhs.se

Tingsanidis2.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-037.jpg
Elin-S-280x280.jpg

Sara Karlsson

Songpedagog


sara.karlsson@mfhs.se

Ulf Norberg

Orgellärare

073-364 40 44

ulf.norberg@mfhs.se

Elin Sydhage

Lärare Musiklinjen, Sång & Kör

Tjänstledig lå 2022-2023

070-660 33 30
elin.sydhage@mfhs.se

Thomas-W-212x212-280x280.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-07.jpg

Thomas Wahlbom

Orgellärare 

Personlig tjänst: Skolchef

073-065 44 30

thomas.wahlbom@mfhs.se

Carina Westberg

Lärare Svenska & Samhällskunskap

073-092 28 22
carina.westberg@mfhs.se

 
JOnas-Ö-280x280.jpg

Jonas Öberg

Lärare Kyrkomusikerutbildning

070-515 66 93
jonas.oberg@mfhs.se