Kursansvarig

Lina-Berggren-280x280.jpg
Lillemor-280x280.jpg
silhouette-of-a-man-36181_640-280x280.png

Lina Berggren

Kursansvarig Allmän kurs Gymnasienivå

Lärare i religion & historia

073-81 71 591
lina.berggren@mfhs.se

Lillemor Bodin Carlson

Kursansvarig Körakademin

Lärare Kyrkomusiker

0661-65 44 12
lillemor.bodin.carlson@mfhs.se

Terese Fredenwall

Kursansvarig Songwriter

Musiklärare Songwriter & Allmän kurs

070-424 92 62
terese.fredenwall@mfhs.se

Peter-N-280x280.jpg
Jenny-P-280x280.jpg
silhouette-of-a-man-36181_640-280x280.pn

Peter Nilsson

Kursansvarig Allmän kurs Trafiklinjen

Lärare Trafiklinjen

070-365 85 58
peter.nilsson@mfhs.se

Jenny Persson

Kursansvarig Allmän kurs Baslinjen

Lärare i engelska

070-686 35 75
jenny.persson@mfhs.se

Claudine Umubyeyi

Kursansvarig Introduktionskurs

072-210 95 81

claudine.umubyeyi@mfhs.se

Anders-Y-280x280.jpg
JOnas-Ö-280x280.jpg

Anders Yngvesson

Kursansvarig Yrkeslinjen

070-538 46 00
anders.yngvesson@mfhs.se

Jonas Öberg

Kursansvarig Musik, Kyrkomusikerutbildning

070-515 66 93
jonas.oberg@mfhs.se