Kursansvarig

Bilder-Hemsida-200x200px-025.jpg
Lillemor-280x280.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-034.jpg

Lina Berggren

Kursansvarig Allmän kurs Gymnasienivå

Lärare i historia även Baslinjen

073-81 71 591
lina.berggren@mfhs.se

Lillemor Bodin Carlson

Kursansvarig Körakademin

Lärare Kyrkomusiker

0661-65 44 12
lillemor.bodin.carlson@mfhs.se

Terese Fredenwall

Kursansvarig Songwriter

070-424 92 62
terese.fredenwall@mfhs.se

Bilder-Hemsida-200x200px-036.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-031.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-020.jpg

Tobias Helén

Kursansvarig Musik

070-353 86 73
tobias.helen@mfhs.se

Peter Nilsson

Kursansvarig Allmän kurs Trafiklinjen

Lärare Trafiklinjen

070-365 85 58
peter.nilsson@mfhs.se

Jenny Persson

Kursansvarig Allmän kurs Baslinjen

Lärare i engelska och religion

070-686 35 75
jenny.persson@mfhs.se

Bilder-Hemsida-200x200px-011.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-03.jpg
Bilder-Hemsida-200x200px-037.jpg

Claudine Umubyeyi

Kursansvarig Introduktionskurs

0661-65 44 14

claudine.umubyeyi@mfhs.se

Anders Yngvesson

Kursansvarig Yrkeslinjen

070-538 46 00
anders.yngvesson@mfhs.se

Ulf Norberg

Kursansvarig Kyrkomusiker

073-364 40 44
ulf.norberg@mfhs.se